Kullanım Şartları

Ana Sayfa » Kullanım Şartları

Lütfen sitemizi kullanmadan önce işbu Kullanım Şartları’nı dikkatlice okuyunuz. Bu siteyi kullanan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:

Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (“Site”) Çağ Un Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (“Çağ Un” veya “Firma”) malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (“Kullanıcı”) Site’de sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, işbu Kullanım Şartları’nı okuduğunuzu, anladığınızı ve Kullanım Şartları’nda yazanlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

İşbu Kullanım Şartları taraflara Site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu Kullanım Şartları’nı kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, bu metinde talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.

1. Firma, Kullanım Şartları da dahil olmak üzere, Site ve Site uzantılarında mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

2. Siteye üye olan, kullanan, ziyaret eden herkes aşağıdaki koşulları şimdiden kabul etmiş sayılır. Bu sözleşme hükümlerini kabul etmiyorsanız lütfen bu Site’yi kullanmaya devam etmeyiniz. 

3. İşbu Site’de yer alan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge, unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları marka ve markaların fikri ve sınai mülkiyet hakları Çağ Un’a veya Çağ Un’un kullanımına onay verenlere ait olup hak sahiplerinin izni ile yasal çerçevede kullanılmaktadır ve yasal koruma altındadır. Site’de yer alan bilgiler Çağ Un’un yazılı rızası alınmaksızın hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

4.  İşbu Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.

5. Bu Site’de yer alan bütün bilgiler ve tavsiyeler genel nitelikte olup bu bilgi ve tavsiyelere dayanarak verdiğiniz karardan Çağ Un sorumlu değildir.

6. Bu siteden link almak veya link vermek istendiği takdirde Çağ Un’un onayının alınması gerekmektedir.

7. Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Kullanıcı, Site’de yer verdiği bilgilerin doğruluğu, şifre ve parolaların güvenliğinden bizzat sorumludur.  Kullanıcı’nın eksik veya hatalı bilgi paylaşımından kaynaklanan zararlardan Çağ Un sorumlu değildir.

8. Bu Site’nin herhangi bir şekilde kullanımı, Site’den veri alınması sırasında, kullanıcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişiminden oluşabilecek hatalardan, zararlardan, virüslerden ve söz konusu bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi vb. durumlardan kaynaklanabilecek her türlü problemden dolayı Çağ Un’un herhangi bir sorumluluğu yoktur.

9. Firma’nın kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden (aşağıda birlikte “Mücbir Sebep” olarak anılacaktır.) dolayı Sitenin kullanımından doğan yükümlülükler Firma tarafından ifa edilemez hale gelirse, bundan herhangi bir şekilde sorumlu değildir. 

10. Sitedeki bazı bağlantılar sizi Çağ Un ağının dışına götürebilir. Çağ Un, bağlantı kurulan bu sitelerin içeriği ve doğruluğuyla ilgili bir taahhütte bulunmadığı gibi bu sitelerin işleviyle ilgili olarak hiçbir sorumluluk da üstlenmez. Bu bağlantılar tamamen iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Çağ Un, bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra oluşabilecek herhangi bir değişiklikten de sorumlu değildir. 

11. Bu Sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Çağ Un, bu Site’de yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgelerin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. 

12. Firma, dilediği zaman Sitede sunulan hizmetleri ve işbu Kullanım Şartları’nı kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler Site’de yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

Çağ Un - Teklif Formu

Ürünlerimiz İle Alakalı Teklif Almak için Aşağıdaki Alanları Doldurunuz.